Nowości w Kokardce oraz wiosenna edycja Klubu Testerów

Chłodniejsze dni już za nami, aura sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, ale nie oznacza to porzucenia igły i nitki. W sezonie wiosenno – letnim haftujemy na kocyku na trawie, na leżaku na plaży, lub opalając się na balkonie. Przygotowaliśmy nowe wzory wpisujące się w słoneczny nastrój oraz upamiętniające wydarzenie nadchodzącego lata – Dni Młodzieży w Krakowie.

moodboard-kolekcja-2016

Maj to również czas ostatniej przed wakacjami edycji Klubu Testerów Kokardki, która odbędzie się według poniższych zasad:

1. Do zabawy zapraszamy osoby prowadzące blogi o tematyce dotyczącej haftu krzyżykowego.

2. Blog musi być prowadzony przynajmniej od 2 lat oraz być regularnie aktualizowany (średnio jeden wpis tygodniowo). Powinien zawierać również fotografie prac.

3. Ostateczna decyzja podejmowana jest po indywidualnym obejrzeniu strony przez nas. Bierzemy pod uwagę aspekty takie jak: popularność bloga, estetyka strony i prezentowanych prac, jakość wpisów (pisane poprawną polszczyzną, bez wulgaryzmów i słów uznanych powszechnie za obraźliwe). Wykluczane są również strony publikujące treści nielegalne.

4. Produkty do testowania wysyłamy tylko na adresy zlokalizowane w Polsce. Blogerzy, którzy zamieszkują za granicą również mogą brać udział, pod warunkiem że podadzą polski adres, pod którym będą mogli odebrać przesyłkę.

5. Bloger dokonuje wyboru z zaproponowanych przez organizatora produktów.

6. Po przetestowaniu bloger przygotowuje wpis, w którym ocenia otrzymane produkty.

7. Wpis powinien się pojawić maksymalnie 1,5 miesiąca po otrzymaniu przesyłki. Osoby, które nie będą w stanie dotrzymać tego terminu, nie będą uwzględniane w kolejnych edycjach zabawy.

8. Bloger wyraża zgodę na udostępnianie i cytowanie swojego wpisu na fanpage’u oraz blogu Kokardka. Wszelkie fragmenty będą publikowane z oznaczeniem autorstwa oraz opatrzone linkiem kierującym na stronę bloga autora recenzji.

Prosimy o zgłaszanie się używając następującego formularza.

Rekrutacja trwa do 22/05/2016.