Co nowego w Kramie?

Inspiracją do stworzenia najnowszego numeru Kramu z robótkami była nadchodząca zima. W numerze znajdziemy haftowane śnieżne krajobrazy, ubrania i dekoracje z włóczki, pamiątki dla miłośników motoryzacji oraz wzory na Boże Narodzenie.

gobelin_wiejska_zagroda

reprodukcja wg Johna Fredericka Herringa „Wiejska zagroda zimą”

Gobelin „Wiejska zagroda zimą” to propozycja dla zaawansowanych hafciarzy – jego wymiary to 50 x 70 cm. Jest reprodukcją obrazu Johna Fredericka Herringa – angielskiego malarza tworzącego w XIX wieku.

sweter

Sweter na zimowe spacery

Dla dziewiarek przygotowaliśmy wzór na sweter z włóczki Roma Big Rainbow. Gruby akryl przyjemnie grzeje i będzie idealny na zimowe chłody.

motocykl

Motocykl Honda Shadow Aero

Obrazek do haftu „Motocykle” to kolejny wzór z cyklu Klasyka motoryzacji. Tym razem prezentujemy motocykl Honda Shadow Aero.

krasnale

Krasnale z włóczki Catania

Szpilki do kwiatów w kształcie krasnali, muchomorka oraz kwiatka to świetny pomysł na dekorację dziecięcego pokoju. Ozdoby wykonano na szydełku bawełnianą włóczką Catania.

kanwa_plastikowa

Ozdoby Bożonarodzeniowe – leśne zwierzęta

poduszka_sowa

Poduszka z sówką

wesolych_swiat

Obrazek „Wesołych Świąt”

Na Boże Narodzenie możemy wyhaftować obrazek „Wesołych Świąt”, ozdoby choinkowe „Leśne zwierzątka” oraz poduszkę z uroczą sówką.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam dużo inspiracji do pracy w długie jesienno – zimowe wieczory 🙂 Igły / szydełka / druty w dłoń !

  • http://zachciewajki.blogspot.com/ Alojka

    znalazło się kilka rzeczy dla mnie 🙂