Moje robótki – moja historia. Nowy konkurs!

Zawsze jesteśmy pod olbrzymim wrażaniem ukończonych haftów – wymagają one niezwykłej systematyczności, precyzji oraz pasji. Dlatego postanowiliśmy zacząć publikować zdjęcia Waszych prac na naszym blogu. Ogłaszamy pierwszą edycję nowego konkursu – Moje robótki – moja historia.

Prześlij nam zdjęcie przedstawiające Ciebie oraz pracę hafciarską na podstawie wzoru pochodzącego z gazetek: Kram z robótkami, Haft Gobelinowy, Dodatek Specjalny do Kramu z Robótkami, lub sklepu wysyłkowego Kokardka (mogą być również projekty archiwalne). Napisz nam, czym jest dla Ciebie haft, w jakich okolicznościach zaczęłaś zajmować się wyszywaniem i co skłoniło Cię do wybrania wzoru widniejącego na Twoim zdjęciu. Najlepszą pracę opublikujemy na naszym blogu i nagrodzimy kompletem do haftowania – Dywanik „Z kraju kwitnącej wiśni”. Termin nadsyłania prac: 14 grudnia 2015. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kokardka@kokardka.pl

9841

 

UWAGA! Prosimy o zadbanie o odpowiednią jakość załączanych zdjęć. Powinny być wyraźne i mieć wysoką rozdzielczość (ok. 200 dpi). Preferujemy prace, które do tej pory nie zostały nigdzie opublikowane (nie były opisywane i pokazywane na blogach i innych stronach internetowych).

To nie koniec listopadowych atrakcji. Już w piątek ogłaszamy początek nowej kampanii testowania. Sprawdzajcie naszego bloga i fanpage’a, aby poznać szczegóły.

  • http://www.promocje-bankowe-online.pl/ Elzunia

    Ta praca jest naprawdę piękna