Szydełkowe inspiracje na lato

Maj to ostatni dzwonek na przygotowanie letniej szafy. Własnoręcznie wykonana garderoba z włóczki świetnie sprawdza się również w cieplejsze dni. Polecamy technikę szydełkowania, dzięki której dzianina będzie bardziej przewiewna, oraz bawełniane włóczki, dzięki którym ubranie będzie „oddychać”. Również gama kolorystyczna nitki dostosowana jest do wakacyjnej atmosfery i słonecznego nastroju. Dzisiaj prezentujemy letnią włóczkę cieniowaną.

zachod-na-Saharze

Odcień Tahiti Zachód na Saharze to idealnie dobrana kompozycja kolorów piasku pustyni – od beżów po pomarańczowo – różowy. Pomoże podkreślić letnią opaleniznę.

cyklon

Nitka włóczki Tahiti Cyklon harmonijnie przechodzi od błękitu letniego nieba po pomarańcz zachodzącego słońca. Przypomina wieczór na plaży.

hibiskus

Tahiti Hibiskus kojarzy się z egzotycznymi kwiatami. Paleta kolorów obejmuje szlachetny pomarańcz, delikatny róż oraz jaśniejszy i ciemniejszy fiolet.

stepowy-huragan

I na koniec Stepowy huragan, który nam osobiście przywodzi na myśl bardziej swojskie wakacje na Mazurach. Mamy tu zielenie przypominające taflę jeziora i lasy oraz piaskowe beże.

Jesteśmy zakochani w tych energetyzujących kolorach, samo patrzenie poprawia nastrój. Który z motków Tahiti najbardziej kojarzy się Wam z wakacjami?

  • http://tkasia79.blogspot.com/ Joanna T

    Wow….śliczne kolory!