Wielkanocnie i konkursowo

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, praca nad ozdobami wre. Dla tych, którzy są jeszcze niezdecydowani co do stylistyki, przypominamy nasze świąteczne inspiracje:

moodboard-wielkanoc

Nasze pomysły są utrzymane w wiosennym, kolorowym klimacie. Mamy nadzieję, że będą odzwierciedlać pogodę tegorocznej Wielkanocy.

Przyszedł czas na ogłoszenie kolejnej edycji konkursu Moje robótki – Moja Historia. Jeśli masz w domu pracę, z której jesteś dumna, chcesz ją pokazać światu i przy okazji wygrać nagrodę, to jest to konkurs dla Ciebie. Prześlij nam zdjęcie przedstawiające Ciebie oraz pracę hafciarską na podstawie wzoru pochodzącego z gazetek: Kram z robótkami, Haft Gobelinowy, Dodatek Specjalny do Kramu z Robótkami, lub sklepu wysyłkowego Kokardka (mogą być również projekty archiwalne). Napisz nam, czym jest dla Ciebie haft, w jakich okolicznościach zaczęłaś zajmować się wyszywaniem i co skłoniło Cię do wybrania wzoru widniejącego na Twoim zdjęciu. Najlepszą pracę opublikujemy na naszym blogu i nagrodzimy bonem zakupowym do sklepu Kokardka.pl o wartości 150 zł. Termin nadsyłania prac: 15 kwietnia 2016. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kokardka@kokardka.pl. Preferujemy prace, które nie były wcześniej publikowane w internecie.